W naszej szkole już od 2 lat realizowany jest program Apteczka Pierwszej Pomocy Emocjonalnej dla uczniów szkoły Przysposabiającej do Pracy. W ramach programu uczniowie brali już udział w zajęciach integracyjnych, dotyczących optymizmu, kreatywności, przyjaźni, zdrowia, życzliwości i szczerości. Apteczka Pierwszej Pomocy Emocjonalnej jest potrzebna, by pomóc nie tylko leczyć rany duszy, ale by również odzyskać dobry humor, nadzieję i nabywać odporność psychiczną. Celem programu jest rozwijanie umiejętności społecznych i emocjonalnych oraz przygotowanie do radzenia sobie z trudnościami.
Efektem pracy naszych uczniów są m.in. filmik. Jeden z nich poniżej:
Kliknij w link poniżej: