Babia - Zespół Szkół Specjalnych im. K.I. Gałczyńskiego

Przejdź do treści

Menu główne:

Z ŻYCIA SZKOŁY
Młodzież ze Szkolnego Koła PTT „Diablak” nie tylko dobrze się bawi podczas wycieczek w górach (nawet przy deszczowej pogodzie), ale także włącza się w działania ekologiczne. W ubiegłą sobotę, 16 maja wzięliśmy udział w akcji „Sprzątamy Beskidy z PTT. Babia Góra”. Do sprzątania wybraliśmy piękną trasę z Przełęczy Krowiarki do schroniska na Markowych Szczawinach i dalej do Zawoi Markowej. Wycieczka odbyła się pod opieką przewodnika beskidzkiego. Wszystkie śmieci zebraliśmy (używając oczywiście rękawic ochronnych) do specjalnych worków i znieśliśmy na miejsce zbiórki, skąd zostały zabrane do utylizacji. Akację zakończyliśmy wspólnym spotkaniem dla uczestników imprezy i pieczeniem kiełbasek na ognisku.
 
Copyright 2018. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego