Bal karnawałowy, Tłusty Czwartek oraz urodziny naszych uczniów połączyły się w jedno wielkie świętowanie! Były tańce, śmiech, konkursy i oczywiście… pyszne pączki.
Szczególnie cieszymy się, że razem z nami bawili się goście z Warsztaty Terapii Zajęciowej "Port" w Bielsku-Białej. Wspólnie spędzony czas pokazał, że najlepsza zabawa to ta, którą dzielimy z innymi. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla naszych Solenizantów - dużo radości, uśmiechu i spełnienia marzeń!