W związku ze zbliżającym się zimowym wypoczynkiem, w trosce o bezpieczeństwo naszych uczniów zorganizowaliśmy warsztaty „Bezpieczne ferie”. Uczniowie obejrzeli prezentację oraz aktywnie uczestniczyli w zajęciach, zadawali pytania i ćwiczyli właściwe reakcje w różnych sytuacjach. Mamy nadzieję, że dzięki zdobytej wiedzy ferie będą nie tylko radosne, ale przede wszystkim bezpieczne!