cyberbezpieczeństwo - Zespół Szkół Specjalnych im. K.I. Gałczyńskiego

Przejdź do treści

Menu główne:

Z ŻYCIA SZKOŁY
Bezpieczeństwo cyfrowe – ważna lekcja dla naszych uczniów.
W naszej szkole odbyły się zajęcia dotyczące bezpieczeństwa w sieci, które poprowadziła młodzież z koła psychologicznego LO im. Mikołaja Kopernika. Uczniowie dowiedzieli się, jak bezpiecznie korzystać z internetu, jak chronić swoje dane, jak ciekawie spędzać wolny czas bez internetu oraz jak reagować na zagrożenia w świecie cyfrowym.
Dziękujemy!
 
Copyright 2018. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego