Bezpieczeństwo cyfrowe – ważna lekcja dla naszych uczniów.
W naszej szkole odbyły się zajęcia dotyczące bezpieczeństwa w sieci, które poprowadziła młodzież z koła psychologicznego LO im. Mikołaja Kopernika. Uczniowie dowiedzieli się, jak bezpiecznie korzystać z internetu, jak chronić swoje dane, jak ciekawie spędzać wolny czas bez internetu oraz jak reagować na zagrożenia w świecie cyfrowym.
Dziękujemy!