10 września 2025 r. uczniowie naszej szkoły branżowej mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym spektaklu „Sajlen Disko” w Teatrze Banialuka. Przedstawienie w poruszający sposób ukazywało wyzwania, z jakimi mierzy się współczesna młodzież – m.in. hejt, przemoc rówieśniczą czy trudności w komunikacji. Po spektaklu młodzież spotkała się z psychologiem, który nie tylko pogłębił omawiane tematy, ale także zainspirował uczniów do refleksji, wzbudził poczucie sprawczości i pokazał, jak ważne jest reagowanie na sytuacje trudne.