ekologia gra - Zespół Szkół Specjalnych im. K.I. Gałczyńskiego

Przejdź do treści

Menu główne:

Z ŻYCIA SZKOŁY
Nasi uczniowie zamienili się 29 kwietnia w prawdziwych strażników planety!  Wzięli udział w wyjątkowej grze terenowej „Przyjaciele Ziemi w Akcji”, podczas której poprzez zabawę uczyli się, jak dbać o środowisko naturalne. Dzięki tej inicjatywie uczniowie nie tylko poszerzyli swoją wiedzę ekologiczną, ale także świetnie się bawili i uczyli współpracy. Każdy z nich udowodnił, że nawet małe działania mają wielkie znaczenie dla naszej planety!
 
Copyright 2018. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego