ekosynteza marzec - Zespół Szkół Specjalnych im. K.I. Gałczyńskiego

Przejdź do treści

Menu główne:

Z ŻYCIA SZKOŁY
"Żeby coś zmienić często wystarczy niewiele".
Przekonali się o tym nasi uczniowie, którzy 17 marca wzięli udział w warsztatach organizowanych przrez Centrum Edukacji Ekologicznej "Ekosynteza". Na zajęciach dowiedzieli się bardzo wielu interesujących rzeczy na temat ochrony naszej przyrody poprzez zmianę nawyków żywieniowych. Własnoręcznie wykonali " woskowinkę", czyli wielorazowe i ekologiczne serwetki do pakowania śniadania, które z powodzeniem zastąpić folię lub papier lub folię.
 
Copyright 2018. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego