"Żeby coś zmienić często wystarczy niewiele".
Przekonali się o tym nasi uczniowie, którzy 17 marca wzięli udział w
warsztatach organizowanych przrez Centrum Edukacji Ekologicznej
"Ekosynteza". Na zajęciach dowiedzieli się bardzo wielu interesujących rzeczy na
temat ochrony naszej przyrody poprzez zmianę nawyków żywieniowych.
Własnoręcznie wykonali " woskowinkę", czyli wielorazowe i ekologiczne
serwetki do pakowania śniadania, które z powodzeniem zastąpić folię lub
papier lub folię.