Młodzież ze Szkolnego Koła PTT "Diablak" w ostatnim dniu stycznia odbyła wycieczkę krajoznawczą do zamku w Grodźcu Śląskim. Mogliśmy wysłuchać ciekawych historii dotyczących tego miejsca oraz zobaczyć wiele interesujących eksponatów. Po zwiedzaniu odpoczęliśmy w znajdującej się nieopodal kawiarni "Officyna Cafe", gdzie spotkała nas wyjątkowa niespodzianka - mieliśmy okazję poznać właściciela zamku, pana Michała Bożka, z którym porozmawialiśmy i zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie.