grodziec - Zespół Szkół Specjalnych im. K.I. Gałczyńskiego

Przejdź do treści

Menu główne:

Z ŻYCIA SZKOŁY
Młodzież ze Szkolnego Koła PTT "Diablak" w ostatnim dniu stycznia odbyła wycieczkę krajoznawczą do zamku w Grodźcu Śląskim. Mogliśmy wysłuchać ciekawych historii dotyczących tego miejsca oraz zobaczyć wiele interesujących eksponatów. Po zwiedzaniu odpoczęliśmy w znajdującej się nieopodal kawiarni "Officyna Cafe", gdzie spotkała nas wyjątkowa niespodzianka - mieliśmy okazję poznać właściciela zamku, pana Michała Bożka, z którym porozmawialiśmy i zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie.
 
Copyright 2018. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego