W minionym tygodniu nasza szkoła zamieniła się w prawdziwą kawiarenkę! Nauczyciele i uczniowie z zaangażowaniem przygotowali słodkości, napoje i dekoracje, by wesprzeć Hospicjum im. św. Jana Pawła II w Bielsku-Białej w ramach akcji „Pola Nadziei”. Dziękujemy Rodzicom naszych uczniów, którzy gościli w naszej kawiarence oraz wszystkim zaangażowanym w naszą akcję.
Czyńmy dobro. Każda filiżanka dobra ma znaczenie!