Kozia - Zespół Szkół Specjalnych im. K.I. Gałczyńskiego

Przejdź do treści

Menu główne:

Z ŻYCIA SZKOŁY
Nasze Koło PTT „Diablak” rozpoczęło w tym roku kalendarzowym górskie wędrowanie. Oto, jaką relację napisała z wydarzenia jedna z uczennic, Natalia:
Wycieczka na Kozią Górę była bardzo udana i ciekawa. Tego dnia panowała zimowa pogoda – było chłodno, leżał śnieg, a krajobrazy wyglądały bardzo ładnie i klimatycznie. Podczas marszu mogliśmy podziwiać ośnieżone drzewa oraz widoki na okoliczne góry.
Naszą trasę rozpoczęliśmy w Bystrej Śląskiej. Szliśmy czerwonym szlakiem na Równię pod Kozią, a następnie niebieskim szlakiem na Kozią Górę. Zatrzymaliśmy się w schronisku, gdzie można było odpocząć i zjeść coś ciepłego. Schronisko miało przyjemną atmosferę, a jedzenie bardzo nam smakowało. Po odpoczynku zeszliśmy do Równi, a następnie czerwonym szlakiem na Błonia i dalej do pętli autobusowej w Cygańskim Lesie.
Wycieczka była okazją do aktywnego spędzenia czasu, rozmów i integracji z kolegami i koleżankami z grupy. Uważam, że wyjście było bardzo udane i chętnie wzięłabym udział w kolejnych takich wycieczkach.
 
Copyright 2018. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego