Nasze Koło PTT „Diablak” rozpoczęło w tym roku
kalendarzowym górskie wędrowanie. Oto, jaką relację napisała
z wydarzenia jedna z uczennic, Natalia:
Wycieczka na
Kozią Górę była bardzo udana i ciekawa. Tego dnia panowała zimowa
pogoda – było chłodno, leżał śnieg, a krajobrazy wyglądały bardzo ładnie
i klimatycznie. Podczas marszu mogliśmy podziwiać ośnieżone drzewa oraz
widoki na okoliczne góry.
Naszą
trasę rozpoczęliśmy w Bystrej Śląskiej. Szliśmy czerwonym szlakiem na
Równię pod Kozią, a następnie niebieskim szlakiem na Kozią Górę.
Zatrzymaliśmy się w schronisku, gdzie można było odpocząć i zjeść coś
ciepłego. Schronisko miało przyjemną atmosferę, a jedzenie bardzo nam
smakowało. Po odpoczynku zeszliśmy do Równi, a następnie czerwonym
szlakiem na Błonia i dalej do pętli autobusowej w Cygańskim Lesie.
Wycieczka
była okazją do aktywnego spędzenia czasu, rozmów i integracji z kolegami
i koleżankami z grupy. Uważam, że wyjście było bardzo udane i chętnie
wzięłabym udział w kolejnych takich wycieczkach.