kulig - Zespół Szkół Specjalnych im. K.I. Gałczyńskiego

Przejdź do treści

Menu główne:

Z ŻYCIA SZKOŁY
Nasza zimowa przygoda pełna radości!
Był kulig w malowniczej Dolinie Białej Wisełki, a po nim gorąca herbata i pyszna kiełbaska. Nie zabrakło też tańców, śmiechu i świetnej atmosfery. To był wspaniały dzień!
Dziękujemy
 
Copyright 2018. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego