Magurka - Zespół Szkół Specjalnych im. K.I. Gałczyńskiego

Przejdź do treści

Menu główne:

Z ŻYCIA SZKOŁY
W sobotę, 7 marca młodzież ze Szkolnego Koła PTT „Diablak” wyruszyła  na Magurkę. Wybraliśmy dość wymagające podejście czerwonym szlakiem spod  Stalownika. Po dotarciu do Chatki na Rogaczu zrobiliśmy przerwę  śniadaniową, by wzmocnić siły oraz podziwiać przepiękny widok na  Szyndzielnię i Skrzyczne pokryte jeszcze śniegiem. Po tej przerwie w  wędrówce z energią ruszyliśmy dalej. Pogoda była piękna, więc gdy  dotarliśmy na szczyt, mogliśmy odpoczywać przed schroniskiem, ciesząc  się marcowym słońcem. W drogę powrotną ruszyliśmy dalej szlakiem  czerwonym, doszliśmy do Przełęczy pod Łysą, gdzie skręciliśmy na szlak  czarny, który doprowadził nas do miejsca skąd wyruszaliśmy. To było  kolejne, udane wyjście!
   
 
Copyright 2018. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego