Mikołaj Dębowiec - Zespół Szkół Specjalnych im. K.I. Gałczyńskiego

Przejdź do treści

Menu główne:

Z ŻYCIA SZKOŁY
Spotkanie młodzieży z SK PTT „Diablak” ze świętym Mikołajem na Dębowcu!

Grudniowe wyjście SK PTT „Diablak” było wyjątkowe, gdyż wzięliśmy udział w imprezie „Z niepełnosprawnością na sam szczyt” połączonej z „17 mikołajkowym szlakiem światła”. Organizatorem były Niepubliczne Placówki Oświatowe Jonatan i Fundacja Decathlon. Na imprezę dotarliśmy Świątecznym Autobusem MZK zwanym też „Pierniczkobus”. Z ogromną rzeszą uczestników weszliśmy na polanę pod Dębowcem, gdzie mogliśmy bawić się przy muzyce i obserwować wspaniałą, nocną panoramę naszego miasta. Oczywiście wielką atrakcją była również wizyta świętego Mikołaja, który i nas obdarował prezentami. W drodze powrotnej towarzyszył naszej grupie prezes Oddziału PTT w Bielsku-Białej, pan Szymon Baron.

 
Copyright 2018. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego