Nagroda turystyka - Zespół Szkół Specjalnych im. K.I. Gałczyńskiego

Przejdź do treści

Menu główne:

Z ŻYCIA SZKOŁY
4 grudnia uczniów ze Szkolnego Koła SK PTT „Diablak” spotkała bardzo miła niespodzianka. Odwiedził nas w szkole pan Stanisław Biłka, przedstawiciel Oddziału PTT w Bielsku-Białej. Przez cały rok kalendarzowy 2025 braliśmy udział w akcji „Beskidy na raty”, uczestnicząc w licznych wycieczkach, między innymi właśnie po Beskidach: Śląkim, Małym i Żywiecko-Kisuckim. Dzięki dużej aktywności członków naszego Koła, w kategorii osób ze specjalnymi potrzebami zajęliśmy II miejsce! W nagrodę przedstawiciele „Diablaka” otrzymali puchar, dyplom, pamiątkowe przypinki, kalendarze ze zdjęciami górskimi i coś, co dla nas chyba najcenniejsze – kilka par „raczków”, dzięki którym zwiększy się bezpieczeństwo i komfort naszego górskiego wędrowania zimą.
 
Copyright 2018. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego