Z dumą informujemy o sukcesie naszych uczniów!W III MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM „NA SZCZYCIE” im. Mietka Krzaka wyróżnienia zdobyli:
Aleksandra Górny
Wojciech Wawok
Aleksandr Popov
Prace plastyczne uczniów powstały pod opieką artystyczną Pani Barbary Kudzi i Aleksandry Roik.
Serdecznie gratulujemy talentu, kreatywności i wspaniałych osiągnięć!