**Zakończenie akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom”**
Pod gałęziami naszego „Mądrego Drzewa” odbyło się wyjątkowe spotkanie podsumowujące akcję „Cała Polska Czyta Dzieciom”. Był to czas pełen literackich inspiracji, kreatywności i wspólnej radości z obcowania z książką. Uczniowie przygotowali niezwykłe przedstawienie w formie teatrzyku kamishibai, podczas którego opowiedzieli historię Myszaka. Piękne ilustracje i zaangażowanie młodych artystów sprawiły, że opowieść z zainteresowaniem śledzili wszyscy uczestnicy spotkania. Podczas wydarzenia nastąpiło również rozstrzygnięcie konkursu plastycznego. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom za pomysłowość, talent i włożony wysiłek.