W naszej szkole w dniach 29.09 – 03.10. 2025 r. realizowany będzie Tydzień Przeciwdziałania Przemocy Rówieśniczej. Jest to inicjatywa, której głównym celem jest zwrócenie uwagi całej społeczności szkolnej na problem przemocy oraz wspólne poszukiwanie sposobów jej przeciwdziałania. W ramach zaplanowanych działań uczniowie będą mogli uczestniczyć w warsztatach promujących wartości takie jak: szacunek, empatia, odpowiedzialność i współpraca. Ich celem jest budowanie bezpiecznego i przyjaznego środowiska szkolnego.