rajd - Zespół Szkół Specjalnych im. K.I. Gałczyńskiego

Przejdź do treści

Menu główne:

Z ŻYCIA SZKOŁY
20.09.2025 - Fotograficzne wspomnienia z naszego Rajdu Jesiennego, który odbył się w minioną sobotę. Jesienny tylko z nazwy, bo w kalendarzu wciąż było jeszcze lato i słoneczna pogoda. Do tego dobra energia, piękne widoki,  świetne towarzystwo i mnóstwo atrakcji m.in. malowanie kamieni w ramach programu "Z kulturą mi do twarzy". Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólną przygodę!
 
Copyright 2018. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego