W dniu 11.12.2025r. w naszej szkole był przeprowadzony XXI Międzyszkolny Mikołajkowy Turniej Rzucanki Siatkarskiej. W zawodach uczestniczyło 56 zawodników ze szkół z Oświęcimia, Skoczowa, Czechowic-Dziedzic, Cieszyna, Żywca i Bielska-Białej. W pierwszej fazie turnieju mecze były rozgrywane w trzech grupach eliminacyjnych, które wyłoniły sześć najlepszych drużyn. Grały one następnie systemem „pucharowym” o pierwsze trzy miejsca w turnieju. Drużyny, które zajęły pierwsze trzy miejsca w turnieju zostały uhonorowane medalami. Pamiątkowe medale za udział w zawodach otrzymały również pozostałe ekipy. Wszystkie drużyny otrzymały drobne pamiątki świąteczne i słodki poczęstunek.FUNDATOREM NAGRÓD BYŁ WYDZIAŁ EDUKACJI I SPORTU W BIELSKU-BIAŁEJ I STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH, „TRAMPOLINA BB”Nasza drużyna nr 1 zajęła II miejsce, natomiast drużyna nr 2 popisała się prawdziwą postawą sportową i wolą walki.
Dziękujemy uczniom ze Szkoły Branżowej za pomoc w organizacji zawodów.
BRAWA DLA WSZYSTKICH!
BYLIŚCIE WSPANIALI !!!