W dniach 7-10.04.2025r. w naszej szkole zorganizowano Sportowy Tydzień – „Żyj zdrowo na sportowo” w ramach realizowanego programu Szkoły Promującej Zdrowie”. Nasi wspaniali uczniowie bawili się i rywalizowali w czterech dyscyplinach sportowych: piłka nożna, „cymbergaj z piłkami”, taniec i zabawy z balonami. Wszyscy uczestnicy wykazali się dużym zaangażowaniem, świetnymi humorami i dobrą formą fizyczną.
GRATULUJEMY WSZYSKIM UCZESTNIKOM SPORTOWEGO TYGODNIA