sportowy tydzień - Zespół Szkół Specjalnych im. K.I. Gałczyńskiego

Przejdź do treści

Menu główne:

SPORT W SZKOLE
W dniach 7-10.04.2025r. w naszej szkole zorganizowano Sportowy Tydzień – „Żyj zdrowo na sportowo” w ramach realizowanego programu Szkoły Promującej Zdrowie”. Nasi wspaniali uczniowie bawili się i rywalizowali w czterech dyscyplinach sportowych: piłka nożna, „cymbergaj z piłkami”, taniec i zabawy z balonami. Wszyscy uczestnicy wykazali się dużym  zaangażowaniem, świetnymi humorami i dobrą formą fizyczną.
GRATULUJEMY WSZYSKIM UCZESTNIKOM SPORTOWEGO TYGODNIA

 
Copyright 2018. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego