W dniu 20.03.2026r. w naszej szkole przeprowadzono IV Wewnątrzszkolny Turniej Koszykówki dla uczniów Szkoły Przysposabiającej do Pracy. W zawodach uczestniczyły cztery drużyny składających się z 5 zawodników. System rozgrywek „każdy z każdym” wyłonił najlepsze ekipy turnieju. Wszyscy zawodnicy turnieju zostali uhonorowani medalami. Na zakończe0nie turnieju każdy zawodnik otrzymał słodkie co nieco.
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
I miejsce – DZIKIE SŁONIE Z DŁUGIMI TRĄBAMI
II miejsce – SPRYTNE DELFINY
III miejsce – GROŹNE TYGRYSY
IV miejsce – WAPIENICKIE SOKOŁY
Ogromne brawa dla zawodników za postawę sportową i zaangażowanie!!!
Fundatorem nagród była Rada Rodziców i Stowarzyszenie na
Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Trampolina BB”.