szyndzielnia - Zespół Szkół Specjalnych im. K.I. Gałczyńskiego

Przejdź do treści

Menu główne:

Z ŻYCIA SZKOŁY
Nasze Szkolne Koło PTT „Diablak” znów w drodze! 15 listopada ruszyliśmy na Szyndzielnię, licząc, że w trakcie przeglądu kolejki linowej w schronisku będzie mniej ludzi, niż zwykle. Tego dnia nie było słońca, ale pogoda nam sprzyjała – nie padało, nie było wiatru i panowała dość wysoka temperatura. Przeszliśmy trasę z Bystrej Śląskiej przez Przełęcz Kołowrót,  aż na szczyt Szyndzielni. Po jego udaliśmy się do schroniska, by się rozgrzać gorącą herbatą lub kawą i skosztować pysznej szarlotki, która w tym roku zdobyła I miejsce w konkursie na Najlepszą Szarlotkę Górską:) podczas 30. Festiwalu Górskiego im. Andrzeja Zawady w Lądku-Zdroju.
 
Copyright 2018. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego