W W dniu 13 marca 2026 r. reprezentacja szkoły brała udział w V TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO organizowanego przez Szkołę Podstawową nr. 17 w Bielsku- Białej. Nasi zawodnicy odnieśli ogromy sukces. Złote medale wywalczyli Karolina Jodłowiec oraz Sebastian Gnela. Nikola Folek zajęła 4 miejsce, Nikola Mikulewicz zdobyła 5 miejsce. Bartłomiej Grzybowski i Michał Folek uplasowali się na miejscach 7-8. Wszystkim gratulujemy osiągniętych wyników oraz sportowej postawy.