tenis stołowy - Zespół Szkół Specjalnych im. K.I. Gałczyńskiego

Przejdź do treści

Menu główne:

SPORT W SZKOLE
W W dniu 13 marca 2026 r. reprezentacja szkoły brała udział w V TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO organizowanego przez Szkołę Podstawową nr. 17 w Bielsku- Białej. Nasi zawodnicy odnieśli ogromy sukces. Złote medale wywalczyli Karolina Jodłowiec oraz Sebastian Gnela. Nikola Folek zajęła 4 miejsce, Nikola Mikulewicz zdobyła  5 miejsce. Bartłomiej Grzybowski i Michał Folek  uplasowali się na miejscach 7-8. Wszystkim gratulujemy osiągniętych wyników oraz sportowej postawy.
 
Copyright 2018. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego