turbacz - Zespół Szkół Specjalnych im. K.I. Gałczyńskiego

Przejdź do treści

Menu główne:

Z ŻYCIA SZKOŁY
W sobotę, 25 kwietnia, młodzież ze Szkolnego Koła PTT „Diablak” wzięła udział w wycieczce górskiej organizowanej przez Oddział PTT w Bielsku-Białej. Tym razem wyruszyliśmy w Gorce, by zdobyć najwyższy szczyt tego pasma, Turbacz. Trasa była długa i wymagająca. Mimo to wszyscy wspaniale sobie poradzili! Po drodze pan przewodnik przekazał nam wiele ciekawych informacji dotyczących Gorczańskiego Parku Narodowego. Nagrodą za wysiłek były przepiękne widoki na Beskidy i Tatry, dotarcie do położonego najwyżej w Polsce obserwatorium astronomicznego na Suchorze, a przede wszystkim satysfakcja z pokonania własnych słabości.
 
Copyright 2018. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego