W naszej szkole zakończył się Tydzień Przeciwdziałania Przemocy Rówieśniczej. Uczniowie Szkoły Branżowej oraz Szkoły Przysposabiającej do Pracy mieli możliwość uczestniczenia w wielu działaniach, które pozwoliły im rozwijać umiejętności budowania dobrych i odpowiedzialnych relacji, opartych na wzajemnym szacunku i zrozumieniu. Była to okazja do rozmów o przeciwdziałaniu przemocy, sposobach reagowania na trudne sytuacje oraz wspierania innych. Uczniowie poznali również różne techniki regulacji emocji i uspokojenia, które pomogą im w radzeniu sobie z trudnymi sytuacjami.