unihokej - Zespół Szkół Specjalnych im. K.I. Gałczyńskiego

Przejdź do treści

Menu główne:

SPORT W SZKOLE
 
W dniu 21.05.2026r. w naszej szkole przeprowadzono VI Wewnątrzszkolny Integracyjny Turniej Unihokeja dla uczniów Szkoły Przysposabiającej do Pracy. W zawodach uczestniczyły cztery drużyny składające się z 5 zawodników. System rozgrywek „każdy z każdym”  wyłonił najlepsze ekipy turnieju. Przeprowadzono również konkurs strzałów na bramkę. W ramach integracji do udziału w rozgrywkach zaproszono ucznia ze Szkoły Branżowej Michała Witkowskiego i P. Gabrielę Jaskułę. Wszyscy zawodnicy imprezy sportowej zostali uhonorowani medalami i smakołykami. Medal otrzymała również sędzia numeracyjny - Miriam Botwina.
 
 
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
 
 
I miejsce –  ORŁY UNIHOKEJA
 
II miejsce-   BŁYSKAWICZNE NOSOROŻCE
 
III miejsce – CZARNE GEPARDY  
 
IV miejsce – WŚCIEKŁE BYKI  
 
 
 
Wszyscy grający w turnieju wykazali się super umiejętnościami i wspaniałą postawą sportową.
 
BYLIŚCIE WSPANIALI
 
 
Fundatorami nagród było Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Trampolina BB" oraz Rada Rodziców.
 
 
 
 
 
 
Copyright 2018. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego