W dniu 21.05.2026r. w naszej szkole przeprowadzono VI Wewnątrzszkolny Integracyjny Turniej Unihokeja dla uczniów Szkoły Przysposabiającej do Pracy. W zawodach uczestniczyły cztery drużyny składające się z 5 zawodników. System rozgrywek „każdy z każdym” wyłonił najlepsze ekipy turnieju. Przeprowadzono również konkurs strzałów na bramkę. W ramach integracji do udziału w rozgrywkach zaproszono ucznia ze Szkoły Branżowej Michała Witkowskiego i P. Gabrielę Jaskułę. Wszyscy zawodnicy imprezy sportowej zostali uhonorowani medalami i smakołykami. Medal otrzymała również sędzia numeracyjny - Miriam Botwina.
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
I miejsce – ORŁY UNIHOKEJA
II miejsce- BŁYSKAWICZNE NOSOROŻCE
III miejsce – CZARNE GEPARDY
IV miejsce – WŚCIEKŁE BYKI
Wszyscy grający w turnieju wykazali się super umiejętnościami i wspaniałą postawą sportową.
BYLIŚCIE WSPANIALI
Fundatorami nagród było Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Trampolina BB" oraz Rada Rodziców.