unihokej SB - Zespół Szkół Specjalnych im. K.I. Gałczyńskiego

Przejdź do treści

Menu główne:

SPORT W SZKOLE
W  dniu 28.05.2026r. w  naszej szkole przeprowadzono VI Międzyszkolny Integracyjny Turniej Unihokeja. W zawodach uczestniczyło 48 zawodników z Oświęcimia, Skoczowa, Wadowic, Czechowic-Dziedzic, Żywca i Bielska-Białej. W pierwszej fazie turnieju mecze były rozgrywane w dwóch grupach eliminacyjnych, które wyłoniły cztery najlepsze drużyny. Grały one następnie systemem „pucharowym” o pierwsze cztery miejsca w turnieju.

Klasyfikacja końcowa:

   I miejsce –  Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy z Oświęcimia
  II miejsce – Zespół Szkół Specjalnych ze Skoczowa
 III miejsce – Zespół Szkół Specjalnych nr 1 im. K.I. Gałczyńskiego z Bielska-Białej
IV miejsce  - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy z Żywca
Drużyny, które zajęły pierwsze trzy miejsca w turnieju zostały uhonorowane medalami                                           i statuetkami.  Pamiątkowe statuetki i dyplomy za udział w zawodach otrzymały ekipy, które zajęły miejsca  4- 8.

SKŁAD NASZEJ DRUŻYNY

1. Kyrylo Tymoshchuk
2. Michał Folek
3. Mirosław Mesjasz
4. Daniel Stwora
5. Mirosław Malarz
6. Bartłomiej Grzybowski
7. Sebastian Gnela
Pomoc w organizacji:   Nikola Mikulewicz, Karolina Jodłowiec i Szymon Malec.  

Fundatorem nagród  był Wydział Edukacji i Sportu w Bielsku-Białej
WIELKIE BRAWA DLA WSZYSTKICH DRUŻYN!!!



 
Copyright 2018. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego