W dniu 28.05.2026r. w naszej szkole przeprowadzono VI Międzyszkolny Integracyjny Turniej Unihokeja. W zawodach uczestniczyło 48 zawodników z Oświęcimia, Skoczowa, Wadowic, Czechowic-Dziedzic, Żywca i Bielska-Białej. W pierwszej fazie turnieju mecze były rozgrywane w dwóch grupach eliminacyjnych, które wyłoniły cztery najlepsze drużyny. Grały one następnie systemem „pucharowym” o pierwsze cztery miejsca w turnieju.
Klasyfikacja końcowa:
I miejsce – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy z Oświęcimia
II miejsce – Zespół Szkół Specjalnych ze Skoczowa
III miejsce – Zespół Szkół Specjalnych nr 1 im. K.I. Gałczyńskiego z Bielska-Białej
IV miejsce - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy z Żywca
Drużyny, które zajęły pierwsze trzy miejsca w turnieju zostały uhonorowane medalami i statuetkami. Pamiątkowe statuetki i dyplomy za udział w zawodach otrzymały ekipy, które zajęły miejsca 4- 8.
SKŁAD NASZEJ DRUŻYNY
1. Kyrylo Tymoshchuk
2. Michał Folek
3. Mirosław Mesjasz
4. Daniel Stwora
5. Mirosław Malarz
6. Bartłomiej Grzybowski
7. Sebastian Gnela
Pomoc w organizacji: Nikola Mikulewicz, Karolina Jodłowiec i Szymon Malec.
Fundatorem nagród był Wydział Edukacji i Sportu w Bielsku-Białej
WIELKIE BRAWA DLA WSZYSTKICH DRUŻYN!!!