unihokej SB - Zespół Szkół Specjalnych im. K.I. Gałczyńskiego

Przejdź do treści

Menu główne:

SPORT W SZKOLE
W  dniu 19.05.2025r. w  naszej szkole przeprowadzono V Międzyszkolny Integracyjny Turniej Unihokeja. W zawodach uczestniczyło 37 zawodników z Oświęcimia, Skoczowa, Wadowic i Bielska-Białej. W pierwszej fazie turnieju mecze były rozgrywane w dwóch grupach eliminacyjnych, które wyłoniły cztery najlepsze drużyny. Grały one następnie systemem „pucharowym” o pierwsze cztery miejsca w turnieju.
Klasyfikacja końcowa:
   I miejsce Zespół Szkół Specjalnych ze Skoczowa
  II miejsce – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy z Oświęcimia
 III miejsce – Zespół Szkół Specjalnych nr 1 im. K.I. Gałczyńskiego z Bielska-Białej
 IV miejsce – Szkoła Podstawowa Specjalna nr17 z Bielska-Białej
 V miejsce - Szkoła Podstawowa nr 39 dla Dzieci Słabosłyszących, Niesłyszących i z Afazją z Bielska-Białej
VI miejsce - Zespół Szkół Specjalnych z Wadowic
Drużyny, które zajęły pierwsze trzy miejsca w turnieju zostały uhonorowane medalami i statuetkami. Pamiątkowe statuetki za udział w zawodach otrzymały ekipy, które zajęły miejsca 4-6. Statuetki otrzymali również najmniejszy zawodnik i jedyna dziewczyna turnieju.
SKŁAD NASZEJ DRUŻYNY
1.      Kyrylo Tymoshchuk
2.      Michał Folek
3.      Mirosław Mesjasz
4.      Konrad Jamrozy
5.      Mateusz Lewandowski
6.      Bartłomiej Grzybowski
Pomoc w organizacji:   Nikola Mikulewicz, Karolina Jodłowiec i Szymon Malec.  
Fundatorem nagród  był Wydział Edukacji i Sportu w Bielsku-Białej
WIELKIE BRAWA!!!
 
Copyright 2018. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego