W dniu 19.05.2025r.
w naszej szkole przeprowadzono V
Międzyszkolny Integracyjny Turniej Unihokeja. W zawodach uczestniczyło 37 zawodników z Oświęcimia,
Skoczowa, Wadowic i Bielska-Białej. W pierwszej fazie turnieju mecze były rozgrywane w dwóch
grupach eliminacyjnych, które wyłoniły cztery najlepsze drużyny. Grały one
następnie systemem „pucharowym” o pierwsze cztery miejsca w turnieju.
Klasyfikacja końcowa:
I
miejsce – Zespół Szkół Specjalnych ze Skoczowa
II miejsce –
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy z Oświęcimia
III
miejsce – Zespół Szkół Specjalnych nr 1 im. K.I. Gałczyńskiego z Bielska-Białej
IV miejsce – Szkoła Podstawowa
Specjalna nr17 z Bielska-Białej
V miejsce - Szkoła Podstawowa
nr 39 dla Dzieci Słabosłyszących, Niesłyszących i z Afazją
z Bielska-Białej
VI miejsce - Zespół Szkół
Specjalnych z Wadowic
Drużyny, które zajęły pierwsze trzy miejsca w turnieju
zostały uhonorowane medalami i statuetkami.
Pamiątkowe statuetki za udział w
zawodach otrzymały ekipy, które zajęły miejsca
4-6. Statuetki otrzymali również najmniejszy zawodnik i jedyna
dziewczyna turnieju.
SKŁAD NASZEJ DRUŻYNY
1.
Kyrylo Tymoshchuk
2.
Michał Folek
3.
Mirosław Mesjasz
4.
Konrad Jamrozy
5.
Mateusz Lewandowski
6.
Bartłomiej Grzybowski
Pomoc w organizacji: Nikola Mikulewicz, Karolina Jodłowiec i Szymon
Malec.
Fundatorem nagród był Wydział Edukacji i Sportu w Bielsku-Białej
WIELKIE
BRAWA!!!