W dniu 16.05.2024r. w naszej szkole
odbył się IV Wewnątrzszkolny
Integracyjny Turniej Unihokeja dla uczniów Szkoły Przysposabiającej do Pracy. W zawodach uczestniczyło pięć drużyn
składających się z 5 zawodników. System rozgrywek „każdy z
każdym” wyłonił najlepsze ekipy
turnieju. Wszyscy zawodnicy turnieju zostali
uhonorowani medalami. Uczestnicy turnieju otrzymali również pamiątkowe maskotki
i zdrowy poczęstunek.
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
I miejsce – SUPER HOKEIŚCI
II miejsce- LATAJĄCE PINGWINY
III miejsce – OGNISTE KIJE
IV miejsce – BŁYSKAWICZNE PIŁKI
V miejsce - UCIEKAJĄCE BRAMKI
Ogromne brawa dla
zawodników!!!
Wszyscy grający w turnieju
wykazali się super umiejętnościami i wspaniałą postawą sportową.
Fundatorem nagród było Stowarzyszenie
na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Trampolina BB" i Rada Rodziców.