Warsztaty ekologiczne „O czym szumi woda, co szepcze powietrze” już za nami! Pani Magda i Pan Darek zabrali nas w fascynującą podróż po świecie przyrody – słuchaliśmy szumu wody, wsłuchiwaliśmy się w szepty powietrza i odkrywaliśmy jego tajemnice.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę i ciekawą naukę!