Uroczysty Apel Wielkanocny już w środę wprowadził nas w świąteczny nastrój. Uczniowie zaprezentowali program artystyczny, przypominając o tradycjach i znaczeniu Świąt Wielkanocnych. Nie zabrakło wzruszających chwil, refleksji oraz radości płynącej ze wspólnego świętowania. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie tej pięknej uroczystości.