wiosenne śniadanie - Zespół Szkół Specjalnych im. K.I. Gałczyńskiego

Przejdź do treści

Menu główne:

Z ŻYCIA SZKOŁY
Uczniowie szkoły branżowej przywitali wiosnę w zdrowym stylu!  Na stołach pojawiły się kolorowe, pełne witamin pyszności. To doskonały moment, aby przypomnieć, jak ważne jest zdrowe odżywianie i dbanie o siebie każdego dnia. Wiosna to czas nowych początków, więc zaczynamy ją z uśmiechem i dobrą energią!
 
Copyright 2018. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego