23 września uczniowie szkoły branzowej wybrali swoich przedstawicieli do Samorządu Szkolnego. Wszyscy kandydaci przygotowali bardzo ciekawe programy zawierające wiele cennych pomysłów. W wyniku głosowania pr#edstawicielami Samorządu zostali:
Natalia Probierz 3C
Jakub Ulrich 3A
Bartłomiej Grzybowski 2B.
Gratulacje