Za nami kolejna edycja Międzynarodowego Konkursu Literacko Plastycznego "Tworzymy Własne Wydawnictwo. W tym roku własną książkę zatytułowaną: "Przygoda w Błękitnej Zatoce" przygotował Kamil i Eryk z klasy trzeciej Szkoły Przysposabiającej do Pracy. W etapie krajowym chłopcy zdobyli I miejsce w swojej kategorii. Serdecznie gratulujemy i mocno trzymamy kciuki za etap międzynarodowy, który odbędzie się w maju.