Przed świętami warto z ciepłem i troską pomyśleć o drugim człowieku. Młodzież z naszej szkoły złożyła przedświąteczną wizytę mieszkańcom Hospicjum im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej. Uczniowie przynieśli radosną kolędę oraz własnoręcznie wykonane upominki i wypieki.