Występ w hospicjum - Zespół Szkół Specjalnych im. K.I. Gałczyńskiego

Przejdź do treści

Menu główne:

Z ŻYCIA SZKOŁY
Przed świętami warto z ciepłem i troską pomyśleć o drugim człowieku. Młodzież z naszej szkoły złożyła przedświąteczną wizytę mieszkańcom Hospicjum im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej. Uczniowie przynieśli radosną kolędę oraz własnoręcznie wykonane upominki i wypieki.
 
Copyright 2018. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego