Eryk, Stefan, Dawid, Wojtek, Oliwia, Kuba, Paulina, Karolina, Julia, Kasia, Światosław i Eryk świętowali swoje urodziny w wyjątkowej atmosferze! Był wspaniały bal, pyszne ciasta oraz tort, a przede wszystkim dużo uśmiechu, radości i wspólnej zabawy. Dziękujemy wszystkim za udział, organizację i wspólnie spędzony czas.