konkurs przyjazna szkoła - Zespół Szkół Specjalnych im. K.I. Gałczyńskiego

Przejdź do treści

Menu główne:

CERTYFIKATY I PROJEKTY
 
Od  lutego2018 nasza szkoła brała udział w konkursie- organizowanym przez Śląskie Kuratorium Oświaty w Katowicach który pozwoli uzyskać tytuł „Przyjazna szkoła” realizowanego w ramach kampanii „Razem raźniej”.
 
 
Aby otrzymać Certyfikat Przyjaznej Szkoły musieliśmy przejść przez kilka etapów i zrealizować różne  zadania.
 
Już w kwietniu klasy 2 gimnazjum wybrały się na integracyjną wycieczkę – „Poznajemy piękne miejsca naszego miasta” w towarzystwie naszych starszych koleżanek z LO nr 8. Licealistki przygotowały dla nas ciekawe konkursy, zagadki i tracę zwiedzania. Piękna pogoda sprzyjała wycieczce, integracji i poznawaniu historii Bielska-Białej. Wykonaliśmy piękny plakat i krótką prezentację zdjęć.
 
 
„Moja rola w rodzinie”- to wspaniale zorganizowane warsztaty o tym kim jestem w rodzinie, jak się tam czuję i co potrafię dać moim bliskim. Prace plastyczne, plakaty podsumowanie tych zajęć możemy oglądach na szkolnych gazetkach.
 
 
Odbył się również konkurs plastyczny na kartkę urodzinową dla kolegi – brali w nim udział uczniowie również innych szkół, które z nami współpracują.
 
Pod koniec roku szkolnego w ramach pikniku rodzinnego odbył się Dzień Przyjaciela.
 
Wszystkie te działania pozwoliły zdobyć naszej szkole miano i certyfikat PRZYJAZNA SZKOŁA  z czego jesteśmy dumni i bardzo się cieszymy.
 
 
 
 
 
Copyright 2018. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego